Nasza firma istnieje na rynku już od 15 lat, dlatego też możemy powiedzieć, że jesteśmy firmą profesjonalną i w pełni sprawdzoną, która zajmuje się sprzedażą sprzętu biurowego. W naszej szerokiej ofercie znajduje się również dzierżawa kserokopiarek, ale prowadzimy także profesjonalny serwis kserokopiarek.W swej pracy zawsze kierujemy się potrzebami,
jakie stawia przed nami Klient, ale także stawiamy na innowacyjne rozwiązania. Zatem nasza firma jest nie tylko jednostką handlową, ale przede wszystkim doradczą. Dla każdego Klienta dobierzemy odpowiednie kserokopiarki, które będą profesjonalne
i sprawdzone, a Klient na pewno będzie w pełni zadowolony z ich pracy.

Oferujemy usługi dla dużych firm, małych przedsiębiorstw, jak i Klientów indywidualnych. Bardzo zależy nam na zadowoleniu klientów ze świadczonych przez nas usług. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do oferowania Państwu jedynie tego sprzętu biurowego, który jest w 100% sprawny i dobry jakościowo.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Pruszkowie ul. 3-Maja 111 lub do kontaktu telefonicznego w celu poznania szczegółów oferty. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania związane z proponowanymi przez nas urządzeniami.

Serdecznie zapraszam!

PROFIT s.c.

 

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji producentów.
Profit S.C. ul. 3-go Maja 111,
05-800 Pruszków, woj. mazowieckie Tel. +48 609 856 509 Tel. +48 781 337 801