Czynnikiem determinującym działalność firmy DEVELOP w trakcie jej ponad 60-letniej historii był rozwój i projektowanie rozwiązań i usług w zakresie komunikacji biurowej ułatwiających codzienną pracę. W przyszłości napiszemy jeszcze wiele rozdziałów nie tylko na temat naszego, ale również Twojego sukcesu. Razem możemy rozwijać Twoją firmę.

Dzisiaj

DEVELOP oferuje nowy wymiar urządzeń wielofunkcyjnych. Dzięki intuicyjnym i zrozumiałym zasadom działania, systemy są tak proste w użyciu jak smartfon czy tablet. Oprogramowanie DEVELOP sprawia ponadto, że każdy system ineo jest prawdziwie kompleksowym urządzeniem do przetwarzania dokumentów, a także integralną częścią codziennych procesów pracy biurowej. W celu wzmocnienia swojej pozycji rynkowej DEVELOP GmbH realizuje fuzję z Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH oraz Konica Minolta Business Solutions Niemcy GmbH. Strategia rozwoju dwóch marek w ramach połączonej grupy zakłada, że marki uzupełniają się nawzajem, razem zaspokajając potrzeby klientów. Dzięki połączeniu marek Konica Minolta i DEVELOP w europejskiej siedzibie firmy Konica Minolta oraz dzięki koordynacji strategii rynkowej możemy zaoferować klientom B2B jeszcze więcej kompleksowych rozwiązań w zakresie druku i przepływu dokumentacji w całej firmie.

Od roku 2010

DEVELOP jest synonimem najwyższej jakości systemów komunikacji w biurze oraz jednym z pięciu największych dostawców systemów druku kolorowego w Europie. Portfel systemów, oprogramowania i usług w zakresie tworzenia i zarządzania dokumentami pozwala marce DEVELOP na zajęcie pozycji jednego z wiodących dostawców dla małych i średnich firm w Europie. Będąc śmiałą i kreatywną marką, DEVELOP wyznacza trendy w kształtowaniu przyszłości rynku komunikacji biurowej. Spółka rozumie, że usługi doradcze dla klienta to znacznie więcej niż zwykłe analizy i rekomendacje, i że powinny one obejmować oceny, rozwiązania projektowe oraz po prostu bieżące wsparcie – mając przede wszystkim na względzie zwiększanie wydajności procesów tworzenia i zarządzania dokumentami przez klienta.

Lata 2000-2009

DEVELOP przenosi swoją siedzibę z Gerlingen do Langenhagen. Spółka wprowadza QC 1500/QC 2000, pierwszy system biurowy 4C wykorzystujący technologię tandem. DEVELOP dysponuje ponad 300 specjalistycznymi punktami w Niemczech i sprzedaje swoje produkty w 60 krajach na świecie. DEVELOP rusza z nową ofensywą produktów, oferując serie ineo oraz ineo+, które łączą znakomitą jakość wydruku z oszczędnością. Portfel produktów zostaje sukcesywnie zwiększany o kolejne wielofunkcyjne systemy wydruku. Serie uzupełniane są różnymi rozwiązaniami w zakresie oprogramowania i usług. Wprowadzenie ineo+ 6500 oznacza, że DEVELOP obsługuje również podstawowy segment rynku tworzenia dokumentów. Inne systemy tworzenia dokumentów zostają wprowadzone później. DEVELOP rozbudowuje swoją ofertę również o systemy druku A4 dla małych biur i sklepów. DEVELOP staje się wiodącym dostawcą wielofunkcyjnych systemów druku kolorowego i czarno-białego.

Lata 90.

DEVELOP staje się w pełni zintegrowany z Minolta Group jako Develop GmbH, przedsiębiorstwo handlowo-usługowe zatrudniające 120 pracowników. DEVELOP uruchamia pierwszą cyfrową czarno-białą kopiarkę na rynku – D3000iD – a rok później pierwsze cyfrowe urządzenie drukujące w kolorze. Na rynku pojawia się model DFC 100.

Lata 80.

DEVELOP opracowuje najmniejszą na świecie kopiarkę automatyczną – DEVELOP 10 – i otrzymuje sześć międzynarodowych nagród za nowatorski design. DEVELOP podpisuje umowę partnerską z Minoltą i od tego czasu odpowiada za produkcję wszystkich małych i średnich maszyn na rynek europejski. Wprowadzony zostaje model DEVELOP 100; powstaje 100 tysięcy sztuk kopiarek.

Lata 70.

DEVELOP wprowadza na rynek pierwszą automatyczną małą kopiarkę biurową, „Volkskopierer” z Serii 33, a także wchodzi na rynek amerykański. DEVELOP opracowuje pierwsze urządzenie wykorzystujące standardowy papier – DEVELOP 66.1.

Lata 60.

Elektrostatyka rewolucjonizuje technologię kopiowania. DEVELOP jest jedynym producentem oferującym maszyny dla każdego procesu druku: dyfuzji, elektrostatyki, dual-spectral oraz offsetu.

Lata 50.

W Niemczech Zachodnich ma miejsce „cud gospodarczy”. Kopiarki „Blitz” uzyskują 16 patentów i 39 licencji, a DEVELOP sprzedaje swoje produkty już w 87 krajach. DEVELOP tworzy pierwsze fotografie reklamowe dla kopiarki „Blitz” oraz DEVELOP „Kombi”. „Dwie minuty na jedną kopię”.

21 czerwca 1948 r.

Dr Walter Eisbein, Konrad Kral i Arno Lippinghoff zakładają firmę DEVELOP. Pierwszy zakład produkcyjny mieści się w starej fabryce w okręgu Stuttgart-Zuffenhausen. Dr Eisbein opracowuje pierwszą na świecie kopiarkę „Blitz” Develop D10.
Witamy!

Witamy na naszej stronie internetowej, na której pragniemy przedstawić Państwu ofertę wyjątkowych
i nowoczesnych kserokopiarek.

Na rynku działamy już od bardzo wielu lat, dlatego też możemy powiedzieć, że jesteśmy firmą profesjonalną
i w pełni sprawdzoną, która zajmuje się sprzedażą sprzętu biurowego. W naszej szerokiej ofercie znajduje się również dzierżawa kserokopiarek, ale prowadzimy także profesjonalny serwis kserokopiarek.
W swej pracy zawsze kierujemy się potrzebami,
jakie stawia przed nami Klient, ale także stawiamy
na innowacyjne rozwiązania. Zatem nasza firma jest nie tylko jednostką handlową, ale przede wszystkim doradczą. Dla każdego Klienta dobierzemy odpowiednie kserokopiarki, które będą profesjonalne
i sprawdzone, a Klient na pewno będzie w pełni zadowolony z ich pracy.


Jesteśmy przedsiębiorstwem, które wyróżnia się wśród konkurencji, a najważniejszą naszą cechą
jest fakt, że proponujemy w swojej ofercie nowoczesne kserokopiarki, które współcześnie są urządzeniami wielofunkcyjnymi.

Z tego też względu mogą one służyć nam do faksowania, skanowania, ale równie do drukowania.
W naszej ofercie odnajdziecie Państwo nie tylko kserokopiarki czarno-białe, ale także kserokopiarki kolorowe, które spełniają wszystkie stawiane przed nimi wymagania biurowe.

Proponujemy Państwu jedynie zaawansowane urządzenia, które wyposażone są w niezwykle łatwy interfejs, dzięki czemu nawet laik w doskonały i szybki sposób będzie w stanie obsługiwać zakupiony u nas sprzęt.

 

Wszelkie oferowane przez nas kopiarki są urządzeniami, które wyposażone są w funkcję
obsługi grubszego papieru
, ale także w szereg udogodnień, które np. umożliwiają nam śledzenie zużycia urządzenia, oraz kontrolowania kosztów.

Firma, jaką prezentujemy cieszy się ogromnym zainteresowaniem oraz zaufaniem, bowiem nasze produkty, a przede wszystkim kserokopiarki,
są zawsze najwyższej jakości.

Wyróżniamy się nie tylko pozytywną opinią wśród Klientów, ale także posiadamy liczne certyfikaty,
że nasze urządzenia są sprawdzone i zawsze prezentują doskonałą  jakość.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

                                                         Zespół PROFIT s.c.

 


Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji producentów.
Profit S.C. ul. 3-go Maja 111,
05-800 Pruszków, woj. mazowieckie Tel. +48 609 856 509 Tel. +48 781 337 801