Dzierżawa kserokopiarek

Coraz większą popularnością we współczesnych czasach cieszy się dzierżawa kserokopiarek, dlatego też, chcąc sprostać oczekiwaniom naszych wszystkich klientów nasza firma również proponuje takie rozwiązanie.

Dzierżawa kserokopiarek ma szereg różnorodnych zalet i walorów, zaś najważniejszą jest fakt, że korzystając z tej opcji każdy klient ma możliwość korzystania z kopiarki bez wkładu własnych środków finansowych. Nie musimy, bowiem kupować nowego
i często także bardzo drogiego urządzenia, lecz wystarczy je po prostu wydzierżawić.

Jakie są zasady dzierżawy kserokopiarek?

Otóż propozycja jest bardzo prosta. Każdy klient, który to decyduje się na dzierżawę naszych usług dotyczących kserokopiarki polega na rozliczeniu się jedynie z wykonanych kopii, które to klient wykona, aby spełnić całość swoich potrzeb. Oczywiście koszt wykonania takiej kopii jest bardzo różnorodny. Przede wszystkim składa się na niego kilka ważnych elementów.
Najczęściej koszt wykonanej kopii zależy od modelu oraz szybkości działania kserokopiarki.

Każdemu klientowi oferujemy indywidualne warunki dzierżawy kserokopiarki, bowiem chcemy w pełni elastycznie dostosować się do jego potrzeb. W naszym przedsiębiorstwie oferujemy także klientom stałą współpracę, w czasie, której może on liczyć na szereg różnorodnych upustów oraz rabatów. Rozliczenie z usługi, także może być indywidualne. Klient może płacić za naszą usługę zarówno raz w miesiącu, jak też po wykonaniu kompletu kopii. W chwili, kiedy zdecydujesz się na dzierżawę kserokopiarki w naszej firmie będziesz mógł także liczyć na nieodpłatne przeglądy techniczne urządzenia, ale także jego konserwacje.

Dzierżawa kserokopiarek ma szereg zalet i walorów, co powoduje, że nasza firma również daje klientom taką właśnie możliwość.
Dzięki naszym usługom jesteś w stanie skorzystać z nowoczesnej kserokopiarki, za którą to nie będzie musiał zapłacić wielkiej ilości pieniędzy. Nasza usługa pozwala, więc zaoszczędzić na kosztach, ale także cieszyć się z doskonałej, jakości usług.

Witamy!

Witamy na naszej stronie internetowej, na której pragniemy przedstawić Państwu ofertę wyjątkowych
i nowoczesnych kserokopiarek.

Na rynku działamy już od bardzo wielu lat, dlatego też możemy powiedzieć, że jesteśmy firmą profesjonalną
i w pełni sprawdzoną, która zajmuje się sprzedażą sprzętu biurowego. W naszej szerokiej ofercie znajduje się również dzierżawa kserokopiarek, ale prowadzimy także profesjonalny serwis kserokopiarek.
W swej pracy zawsze kierujemy się potrzebami,
jakie stawia przed nami Klient, ale także stawiamy
na innowacyjne rozwiązania. Zatem nasza firma jest nie tylko jednostką handlową, ale przede wszystkim doradczą. Dla każdego Klienta dobierzemy odpowiednie kserokopiarki, które będą profesjonalne
i sprawdzone, a Klient na pewno będzie w pełni zadowolony z ich pracy.

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które wyróżnia się wśród konkurencji, a najważniejszą naszą cechą
jest fakt, że proponujemy w swojej ofercie nowoczesne kserokopiarki, które współcześnie są urządzeniami wielofunkcyjnymi.

Z tego też względu mogą one służyć nam do faksowania, skanowania, ale również do drukowania.
W naszej ofercie odnajdziecie Państwo nie tylko kserokopiarki czarno-białe, ale także kserokopiarki kolorowe, które spełniają wszystkie stawiane przed nimi wymagania biurowe.

Proponujemy Państwu jedynie zaawansowane urządzenia, które wyposażone są w niezwykle łatwy interfejs, dzięki czemu nawet laik w doskonały i szybki sposób będzie w stanie obsługiwać zakupiony u nas sprzęt.

 

Wszelkie oferowane przez nas kopiarki są urządzeniami, które wyposażone są w funkcję
obsługi grubszego papieru
, ale także w szereg udogodnień, które np. umożliwiają nam śledzenie zużycia urządzenia, oraz kontrolowania kosztów.

Firma, jaką prezentujemy cieszy się ogromnym zainteresowaniem oraz zaufaniem, bowiem nasze produkty, a przede wszystkim kserokopiarki,
są zawsze najwyższej jakości.

Wyróżniamy się nie tylko pozytywną opinią wśród Klientów, ale także posiadamy liczne certyfikaty,
że nasze urządzenia są sprawdzone i zawsze prezentują doskonałą  jakość.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

                                                         Zespół PROFIT s.c.

 


Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji producentów.
Profit S.C. ul. 3-go Maja 111,
05-800 Pruszków, woj. mazowieckie Tel. +48 609 856 509 Tel. +48 781 337 801